Rovné řezy

Rovné řezy provádíme do délky 120 cm. Při řezání dbáme na pečlivost při výběru řezného kotouče. Před každým řezem provádíme zkušební řezy a rozhodujeme se ze 6-ti řezných kotoučů co na Vaši keramiku použijeme. Cena rovného řezu na “bělnině” pórovinovém obkladu činní 50 kč/bm a u slinuté keramiky je cena 85 kč/bm. Porcelánový střep, kámen či různé tvarovky je na individuálním nacenění. Tolerance řezu je vždy +/- 1mm na 1 bm.

Řezy 45% neboli Jolly

Jedná se o námi nejčastější řezy, tyto řezy neprovádíme standardním způsoben řezu – nahnutí pily o 45% ale speciální pilou naším Buldokem, který keramiky odbrušuje, tato metoda nám dovoluje čistější řezy – neprojevuje se zde vibrace kotouče. Odbrus provedeme co nejdokonaleji jak nás pustí přesnost keramiky. Díky metodě odbrusu a speciálních kotoučů Vám na keramice můžeme taktéž vytvořit “fazetu” obloukové zakončení. S touto službou jsme přišli díky naší realizaci. Často jsme se setkávali s problémem, kdy si zákazník vybral dlažbu ale sokly byli z jiné šarže a odstín se díky tomu lišil. Toto můžete předejít díky naší službě, sokly Vám vytvoříme z Vaší keramiky.

Výroba tvarovek

Setkali jste se nebo přemýšlíte o realizaci např. terasy ? Vámi vybraná keramika neobsahuje ovšem ukončovací tvarovky a žádný ukončovací profil se Vám nelíbí? Nevadí, nechte tuto prekérní situaci na nás. My Vám vyrobíme ukončovací tvarovky z Vámi vybrané keramiky.