OPBH

Obkladačství se věnuji již od roku 1994, tedy již celých 26 let. Moje práce je moje vizitka, kdy si zakládám na pečlivosti, přesnosti a detailnosti. V cenové nabídce se snažím obsáhnout vše potřebné, kdy se chci vyvarovat případnému navýšení ceny při závěrečné kalkulaci. Ke každé cenové nabídce přistupuji individuálně, kdy k nacenění nepoužívám žádný paušální balíček či hodinovou sazbu. Každá zakázka je jiná, kdy některé jsou náročnější než předešlé, u jiných je zapotřebí využít i dalších služeb, proto vždy posuzuji a naceňuji konkrétní zakázku, s veškerou pečlivostí. Při začátku spolupráce provádím bezplatnou konzultaci, domlouváme se na konkrétním zaměření, tvorbou položkové nabídky, návrh co nejpřesnějšího systému a pro ty nejnáročnější i grafický návrh realizované zakázky. V průměru realizuji jednu koupelnu za týden.

Mezi mé větší realizace společně s ostatními kolegy patří: přístavba Sokolovského bazénu, přístavba výrobní haly Madelland (firma Madeta), Hotel Dvorana v Karlových Varech, Autosalon Eder v Karlových Varech,  Autosalon WV v Domažlicích, bazénová vana v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech, přístavba Sanatoria Klíma ve Františkových Lázních a mnoho dalších.

Kamenné koberce

Montáž kamenných koberců jsem do svého rozsahu prací zařadil z důvodu jeho nevšedních vlastnosti. Kamenné koberce jsou aktuálně velmi žádané, kdy se rozšířily do povědomí zákazníků díky svému zajímavému a nevšednímu vzhledu. V naší prodejně Obkladačského centra jsou k dispozici vzorky a drobné ukázky povrchů.

Dekorativní stěrky

Celistvá plocha v možné nespočetné barevné škále a provedení, najde své uplatnění jak v koupelnách, veřejných prostorách, stejně tak jako povrchová úprava stěn v obývacích pokojích a krbech. Tento povrch je vysoce odolný a za určitých podmínek i omyvatelný. Je možné vytvořit i větší plochu bez spár a jakéhokoli přerušení. Lze snadno opravit při mechanickém poškození.

Realizace

Autosalon Auto Eder s.r.o.

ASTORIA Hotel & Medical Spa